Capital Pro biuras ieško patyrusių NT brokerių

Darbas ambicingiems - tapk profesionaliu NT Brokeriu Capital Pro biure

Darbo pobūdis:

Daugiausia pasiekia tie, kurie mokosi iš savo klaidų, sąmoningai ir nuosekliai kuria savo sėkmę, greitai ir operatyviai sprendžia iškilusius nesklandumus, jaučiasi patogiai patys su savimi. Priimk iššūkį ir prisijunk prie Capital Pro – profesionalių brokerių komandos ir atrask savyje nepavejamą nekilnojamojo turto brokerį.
Dirbdamas NT srityje Jūs nuolat bendrausite su žmonėmis. Konsultuosite ir atstovausite Klientą perkant, parduodant, nuomojant ar išsinuomojant nekilnojamąjį turtą. Analizuosite rinkos situaciją. Rūpinsitės marketingu ir reprezentatyviai pristatysite NT objektą. Organizuosite apžiūras. Dalyvausite derybose. Padėsite sudaryti pirkimo-pardavimo sutartis. Sėkmingai užbaigsite sandorį. Plėtosite esamus ir naujus santykius su Klientais.

Reikalavimai

-  Sėkminga patirtis pardavimo srityje;
-  Noras mokytis, tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų;
-  Stipri orientacija į rezultatus, aktyvumas ir savarankiškumas;
-  Gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis;
-  Puikiai kalbėti lietuviškai. Anglų ir rusų kalbos žinios – privalumas;
-  Kompiuterinis raštingumas;
-  Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis.

Mes jums siūlome

- Konkurencingiausias darbo sąlygas vienoje didžiausių NT kompanijų Lietuvoje;
- Galimybę augti į Verslo Partnerio poziciją;
- Asmeninę geriausių brokerių pagalbą, patarimus;
- Nuolat tobulinamą mokymų sistemą. Mokymus veda tokie patyrę lektoriai kaip: D. Čibonis, P. Kovas, D. Rupšlaukis, J. Clavas, G. Vosylius ir kiti;
- NT profesionalų kolektyvą ir tuo pačiu geriausius kolegas kuriuos prisiminsi visą gyvenimą;
- Modernų ofisą Helios City pastate;
- Biuro pramogas, kasmetinius renginius ir išvykas;
- Maksimalią veiksmų laisvę atliekant savo pareigas;
- 2016 metais Capital Pro biuras pateko į I vietą pagal komisinių vidurkį vienam brokeriui.

Mes atradom, kas mums patinka. Atraskite ir jūs!

CV siųsti žemiau nurodytu el.paštu:
Simona Mileikė. El.paštas: simona.mileike@capital.lt . Tel.: 861 888 649